آزمایشی

هفتمین کارگاه «مدرسه حقوق اساسی» برگزار می گردد

مجموعه کارگاه های آموزشی آشنایی با قانون اساسی با عنوان «مدرسه حقوق اساسی» به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران، حوزه فخریه مروی، پژوهشکده شورای نگهبان و مرکز مطالعات و توسعه فعالیت های حوزوی حکمرانی مروی برگزار می شود.

 

 

در این مدرسه در مجموع 8 کارگاه 4 ساعت با عنوان های ذیل برگزار خواهد شد:

1- کارگاه آموزشی «آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران»

2- کارگاه آموزشی «آشنایی با جایگاه و صلاحیت‌های رهبری در قانون اساسی »

3- کارگاه آموزشی «آشنایی با حقوق و تکالیف مردم در قانون اساسی»

4- کارگاه آموزشی «آشنایی با جایگاه و صلاحیت‌های رئيس جمهور در قانون اساسی»

5- کارگاه آموزشی «آشنايي با جايگاه و صلاحيت‌هاي قوه قضائيه در قانون اساسی»

6- كارگاه آموزشي «آشنایی با جایگاه و صلاحیت‌های مجلس شورای اسلامی در قانون اساسی»

7- كارگاه آموزشي «آشنایی با جایگاه شورای نگهبان در نظام حقوقی کشور»

8- کارگاه آموزشی «نظارت شرعی بر قوانین و مقررات؛ اصل چهارم قانون اساسی»

این کارگاه ها ویژه طلاب بوده و به صورت محدود (حضوری و مجازی) در مدرسه فخریه مروی برگزار خواهد شد و از مزایای شرکت در آن ها می توان به اعطای گواهی حضور از پژوهشکده شورای نگهبان (برای هر کارگاه)،چاپ تقريرات برتر در نشريه پيام مروي و امکان بهره مندی از حمایت مدرسه مروی در تشکیل و فعالیت در کارگروه قانون اساسی نام برد.

اولین کارگاه روز شنبه مورخ 8آبان ماه، دومین کارگاه روز شنبه 22 آبان ماه، سومین کارگاه روز شنبه 13 آذر ماه و چهارمین کارگاه در روز شنبه 20 آذر، پنجمین کارگاه در روز شنبه 4 دی ماه و ششمین کارگاه در روز شنبه 23 بهمن ماه برگزار گردید و هفتمین کارگاه از این مجموعه با عنوان «آشنايي با جايگاه شورای نگهبان در نظام حقوقی کشور» در روز شنبه 30 بهمن ماه از ساعت 14 الی 16 به استادی دکتر طحان نظیف،سهنگوی شورای نگهبان برگزار خواهد شد.

گفتنی است  متقاضیان می تواند در یک کارگاه ثبت نام نمایند و یا در 2 کارگاه باقی مانده مدرسه حقوق اساسی بطور یکجا  و با تخفیف 25 درصد ثبت نام فرمایند آخرین مهلت ثبت نام ششمین کارگاه 28 بهمن ماه می باشد. علاقه مندان جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه بفرمایند:
ثبت نام

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظرات

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار مدرسه را دریافت کنید

مدرسه مروی در فضای مجازی