فراخوان همایش ملی حکمرانی اسلامی

همایش ملی حکمرانی اسلامی به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با حضور علما و اساتید برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه مروی به نقل از خبرگزاری رسا، فراخوان مقالات همایش ملی حکمرانی اسلامی به همت گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

حجت الاسلام سیدکاظم سیدباقری مدیر گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی و دبیر علمی همایش ضمن اعلام این خبر گفت:‌ همایش ملی حکمرانی اسلامی به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در قم برگزار می‌شود.

دبیر علمی همایش ملی حکمرانی اسلامی همچنین افزود: مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ و مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا پایان بهمن سال ۱۴۰۰ تعیین گردیده است. ضمناً زمان برگزاری همایش نیز برای اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برنامه ریزی شده است.

سیدباقری با دعوت از جامعه علمی کشور برای ارسال مقالات خود به دبیرخانه همایش همچنین افزود:‌ مقالات دریافتی از سوی دبیرخانه همایش ارزیابی گردیده و طی مجلداتی چاپ و منتشر می‌شود و مجموعه مقالات منتخب با حضور اساتید و علما در روز برگزاری همایش رونمایی خواهد گردید.

به همین مناسبت فراخوان مقالات این همایش با محورهای ماهیت و مولفه‌های حکمرانی اسلامی، مباحثی مانند مبانی و مبادی، مولفه ها، تبارشناسی و روش شناسی، حکمرانی و نظام‌های معرفتی اسلام، حکمرانی و نظام سیاسی اسلام، حکمرانی و نظام اقتصادی اسلام، حکمرانی و نظام مدیریتی اسلام، حکمرانی و نظام اخلاقی اسلام، حکمرانی و نظام حقوقی اسلام، حکمرانی و تجربه نظام جمهوری اسلامی، حکمرانی و کارآمدی در نظام جمهوری اسلامی، حکمرانی و ثبات سیاسی در جمهوری اسلامی، حکمرانی حزبی و جمهوری اسلامی، حکمرانی مردمی و جمهوری اسلامی، حکمرانی ولایی و جمهوری اسلامی، مقایسه تجربه حکمرانی در جمهوری اسلامی و کشورهای دیگر و حکمرانی مجازی منتشر شد.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان جهت تماس با دبیرخانه همایش ضمن ارتباط با آدرس قم، بلوار پانزده خرداد، خیابان شهید میثمی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه سیاست، می توانند با صندوق پستی alisafari@iict.ac.ir مکاتبه و یا با شماره ۰۲۵۳۷۶۰۳۵۷۱ داخلی ۱۲۷ تماس حاصل نمایند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظرات

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار مدرسه را دریافت کنید

مدرسه مروی در فضای مجازی