معاونت پژوهش حوزه مروی

فروش ویژه کتاب فیضیه تهران

۵۰% تخفیف ویژه فروش کتاب فاخر فیضیه تهران

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه مروی، این فروش ویژه همراه با تخفیف ۵۰% برای طلاب حوزه مروی و ۳۹% برای دیگر طلاب است . مهلت استفاده از این تخفیف تا ۲۵ آذر ۱۴۰۰ بوده و علاقمندان برای خرید تا قبل از اذان ظهر به نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب اسلامی واقع در حوزه علمیه مروی مراجعه نمایند .

فیضیه تهران در ۵۹۲ صفحه به بیان شرح حال بیش از ۱۵۰ تن از مفاخر مدرسه مروی و سپهسالار قدیم می‌پردازد.

با توجه به محوریت مدرسه مروی در حوزه تهران در ۲۰۰ سال گذشته، بیان شرح حال مفاخر آن به نحوی تبیین زندگینامه جمعی از علمای تهران است که در دو قرن گذشته در آن به فعالیت علمی و خدمات اجتماعی پرداخته‌اند.

از طرف دیگر از آنجا که متولیان این مدرسه، طبق وقفنامه باید از اعلم علمای دارالخلافه می‌بودند، بیان زندگینامه آنها به نحوی بیان تاریخ معاصر تهران و ایران است.

لازم به ذکر است جهت خریداری به صورت غیر حضوری می توانید با ادمین کانال معاونت پژوهش در پیامرسان ایتا به نشانی :  @Pajouheshgaranemarvi  مراجعه نموده و یا باشماره ۳۳۹۱۹۱۱۵ داخلی های ۲۲۷ و ۲۲۶ تماس حاصل نمایند.

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظرات

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار مدرسه را دریافت کنید

مدرسه مروی در فضای مجازی