حجت الاسلام رسول خسروی

استاد

حجت الاسلام رسول خسروی

                   
در دوران پیش دانشگاهی بصورت طلبه آزاد همراه با دوستان در حوزه مروی رفت و آمد داشتند و در جلسات اخلاق  آیت الله  سید رضا جعفری، آیت الله آقامجتبی تهرانی و آیت الله تقوایی شرکت می کردند و با راهنمایی های آیت الله تقوایی راهی حوزه علمیه شدند.  
                    
  تحصیلاتشان سطح 3 ، خارج فقه و اصول است، از مهم ترین اساتید ایشان آیت الله تحریری، آیت الله تقوایی، آیت الله بطحایی، آیت الله کازرونی،آیت الله رئیسی می باشد.  
           
  تدریسشان را از سال 91 آغاز کردند و تا کنون ادامه دادند و درس های حوزوی را در سطوح مختلف تدریس داشته اند و از جمله آن ها منطق (تمام پایه ها)، عقاید (تمام پایه ها)، اصول مظفر، رسائل، لمعه، رجال، درایه، فلسفه هدایه، آشنایی با فلسفه، نهج اللاغه، محاضرات است.  
           
  تا کنون یادداشت های علمی مختلفی نوشته اند و تعدادی از آن ها در نشریه پیام مروی چاپ شده است، از جمله دیگر تالیفات ایشان درسنامه از فلسفه، اصول و بعضی از بخش های منطق است.  
               
  امام جماعت مسجد فاطمیه (س)، کدهای تدریس حوزوی تا سطح 2 و علوم معقول، عضو گروه علوم عقلی حوزه مروی، گذراندن دوره های روش تحقیق و روش تدریس،  تدریس در حوزه امام رضا (ع) و حوزه امام محمد تقی (ع)، تدریس در حوزه های علمیه مختلف  
         
  بصورت حضوری در حوزه علمیه مروی ، و بصورت مجازی از طریق کانال های تدریسی که در پیامرسان ایتا دارند    بصورت حضوری در مسجد فاطمیه (س)،  
 

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار مدرسه را دریافت کنید

مدرسه مروی در فضای مجازی